آبان ۵, ۱۴۰۰

آویسپا موزیک – دانلود آهنگ آذری

دانلود آهنگ آذری , دانلود آهنگ جدید,دانلود آهنگ جدید آذری,دانلود آهنگ جدید با لینک مستقیم

حساب اسکریل

حساب اسکریل

حساب اسکریل

استفاده از خدمات تجارت الکترونیک به شما این امکان را می­دهد که به راحتی نقل و انتقالات مالی خود را از طریق اینترنت انجام دهید. استفاده از این روش باعث سرعت بالاتر و کاهش هزینه­ها می­شود. برای انجام امور بانکی از جمله پرداخت ارز و انتقال ارز بین کشورهای مختلف، روش­های مختلفی از جمله پی­پال، پایونیر، اسکریل، وسترن و .. وجود دارد. این روش­ها برای محاسبه هر کدام کارمزد متفاوتی محاسبه می­کنند. اسکریل نیز تا حدودی شبیه پی پال است، در واقع جدی­ترین رقیب پی­پال، اسکریل است. در این مقاله قصد داریم به بررسی روش اسکریل بپردازیم.

حساب اسکریل

اسکریل

اسکریل یکی از روشهای بسیار راحت و آسان برای انتقال و برداشت وجه است. در این روش هیچ محدودیتی برای انتقال ارز وجود ندارد و می­توانید با حساب آنلاین یا حساب بانکی ارز خود را انتقال دهید. اسکریل ارز شما را به ۴۰ نوع ارز دیگر تبدیل می­کند. البته توجه داشته باشید میزان کارمزد اسکریل بسیار بالا است. هزینه تبدیل وجه خود به دلار آمریکا را نیز باید پرداخت کنید. این روش برای افرادی که به تازگی قصد استفاده از روش­های آنلاین انتقال ارز را دارند روش مناسبی است. از اسکریل به عنوان یک کیف پول الکترونیکی نیز می­توان استفاده کرد. امروزه تعداد کاربران اسکریل از مرز ۳۱ میلیون نفر گذشته است.

خرید اکانت اسکریل

ثبت نام و ایجاد حساب در اسکریل با یک ایمیل امکان پذیر است. هر شخص فقط می­تواند یک حساب در اسکریل داشته باشد، و در صورت ایجاد اکانت های دیگر با همان نام توسط اسکریل مسدود می­شوند. و همچنین برای انتقال ارز با محدودیت روبه رو هستید. برای رفع این مشکل باید حساب اسکریل خود را وریفای کنید. متاسفانه به دلیل تحریم­های موجود نمی­توانید در ایران حساب اسکریل بسایزی و وریفای کنید. بسیاری از شرکت­های معتبر داخلی اقدام به خرید حساب­های وریفای شده می­کنند و شما می­توانید از آن­ها شارژ اسکریل و یا حساب اسکریل وریفای شده خریداری کنید.

انتقال وجه با اسکریل

انتقال وجه با اسکریل بسیار راحت است، همچنین برای ارسال وجه نیاز نیست که فرد گیرنده ارز حساب اسکریل داشته باشد. کافی است از طریق آدرس ایمیل ارز را برای گیرنده انتقال دهید. هنگام انتقال ارز مبلغی برای تغییر نوع ارز به صورت خودکار از حساب شما کسر می­شود. برای پرداخت ارز با اسکریل هیچ محدودیتی وجود ندارد.

انتقال وجه با اسکریل

مزایا و معایب اسکریل

  • انتقال وجه بسیار ساده است
  • انتقال وجه با اسکریل در بسیاری از کشورها امکان پذیر است
  • هیچ محدودیتی برای انتقال وجه وجود ندارد
  • بزرگترین عیب این سیستم کارمزد بسیار بالای انتقال ارز است.
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.